Для України Twinning є новою формою прямої технічної співпраці між центральними органами виконавчої влади країни, що виступають бенефіціарами цього виду зовнішньої допомоги ЄС, та органами влади країн-членів Європейського Союзу. Twinning забезпечує обмін практикою між державними органами країн-членів ЄС та їхніми українськими партнерами. Проекти Twinning, що реалізуються в Україні, повинні, щонайменше, передбачати деякі елементи наближення українського законодавства до acquis communautaire та компоненти інституційної й структурної реформи. Twinning зарекомендував себе як один з найбільш дієвих інструментів впровадження передових практик державного управління.
У проектах Twinning Україна повинна бути представлена центральним органом виконавчої влади-"близнюком", якому можна знайти відповідник серед органів влади в одній чи декількох країнах-членах ЄС, і при цьому його діяльність відповідає напрямам співробітництва, передбаченими Угодою про партнерство та співробітництво між Україною та ЄС, Планом дій в рамках Європейської політики сусідства та іншими важливими двосторонніми угодами.
Поширення застосування інструменту Twinning на Україну – першу серед країн Тacis (колишніх радянських республік) – є тенденцією, що демонструє важливе значення, яке надається посиленню інтеграції України до ЄС.
На сторінці Сосиски в тісті можна ознайомитись з простим рецептом приготування сосисок в тісті у духовці.
На сторінці Передумови представлено огляд документів, які становлять основу для розвитку Проектів Twinning.
На сторінці Правове поле описані основні віхи створення правової бази для виконання Програми Twinning в Україні за період із жовтня 2005 року, визначення відповідальності та обов’язків українських органів-бенефіціарів, а також забезпечення прозорих і сприятливих умов для спільної роботи партнерів проектів Twinning.
Сторінка Координація та зацікавлені сторони представляє систему координації та регулювання діяльності, пов’язаної з застосуванням інструменту Twinning в Україні.
Сторінка Рекомендації для досягнення успіху знайомить із основними рекомендаціями, які були узгоджені учасниками на двох Щорічних конференціях країн Чорноморського регіону з питань інструменту Twinning, та наводить документи, які були прийняті у 2007 та 2008 роках на цих Конференціях.
На сторінці Можливості представлені основні пріоритети для впровадження проектів Twinning в Україні, передбачені в середньостроковому плані на період 2006-2009 рр.
Статус підготовки та реалізації проектів Twinning в Україні станом на 30 листопада 2009 року за фазами (англ.)
Список проектів Twinning в Україні станом на березень 2009 року
Презентація Впровадження програми Twinning в Україні (10.02.2006)
Програма Twinning в Україні - зобов'язання установ-бенефіціарів (28.03.2006)
|